درباره ما

به  ایران جوجیتسو خوش آمدید . این یک سازمان ورزشی حرفه ای پیشگامانه برای ایجاد انقلابی در دنیای مسابقات جیوجیتسو متولد شده است. ایران جیوجیتسو قصد دارد ورزش جوجیتسو را به سطوح عالی و حرفه ای ارتقا دهد که قبلا هرگز به آن دست نیافته بودیم.

ایران جوجیتسو با دو هدف اصلی متولد شد: حرکت جیو جیتسو به سمت حرفه ای بودن و آموزش جوجیتسو در ایران. واضح است که هر دو هدف به طرز درخشانی محقق شد.  همه کسانی که درگیر ورزش جوجیتسو هستند می فهمند که دوران آماتوریسم مدت هاست گذشته است.ایران جیوجیتسو چراغ توسعه این ورزش و نمونه ای برای پیروی تبدیل شده است.

از آنجایی که توسعه همچنان ادامه دارد، نیاز به برداشتن گامی بیشتر در جهت اجرای روان‌تر عملکرد همه سیستم وجود داشت. ایران جیوجیتسو این نیاز را برآورده می کند زیرا به یک تیم بسیار ماهر با چند سال تجربه در اجرای جنبش حرفه ای جیو جیتسو تمرکز و زمان می دهد تا به طور کامل به کار ارائه بهترین محصول ممکن برای رضایت کامل اختصاص دهند. همه کسانی که در تیم ایران جوجیتسو هستند، از ورزشکاران گرفته تا طرفداران، اما همچنین سازمان دهندگان محلی، رسانه ها و…..

تیم ایران جیوجیتسو بر اساس  تخصص در سازماندهی آموزش جیو جیتسو در سراسر ایران، این ماموریت را پذیرفته است که جیوجیتسو به عنوان یک ورزش قانونی شناخته شود

برای انجام این ماموریت، ایران جیوجیتسو با نهادهای دولتی، نهادهای خصوصی، سازمان‌های ورزشی بین‌المللی، آکادمی‌ها و بازیکنان کار می‌کند تا به هدف بزرگ‌تر متحد کردن کل دنیای حرفه‌ای جیو جیتسو تحت یک حوزه قضایی دست یابد.

اهداف اصلی ایران جوجیتسو این است که جیوجیتسو را به یک شرکت سودآور برای همه کسانی که در آن دست دارند تبدیل کند و همچنین آن را تا حد امکان برای کسانی که در آن تماشا می کنند و در آن رقابت می کنند سرگرم کننده کند. هدف آن ایجاد یک سیستم قوی و پایدار است که برای بازیکنان حرفه ای سودآور باشد و در دراز مدت برای طرفداران سرگرمی فراهم کند. ایران جیوجیتسو هر روز برای ایجاد آن محیط کار می کند و مایل است از همه کسانی که عاشق جیوجیتسو هستند دعوت کند تا بخشی از این سفر باورنکردنی که اکنون آغاز می شود، باشند!

به بالای صفحه بردن