اعضای تیم ملی جوجیستو ایران رقبای خود را شناختند

به گزارش خبرنگار مهر، این دوره از مسابقات با حضور نمایندگان ۸۵ کشور در رده های سنی مختلف به مدت چهار روز در ابوظبی برگزار خواهد شد که تیم اعزامی ایران از امروز کار خود را آغاز می کند.

بر همین اساس در دسته «مستر» کریم نژادپورحسین در مسابقه اول با نماینده کشور مصر و درصورت پیروزی با حریفی از کشور بلژیک روبرو خواهد شد.

بهزاد رشیدی پس از یک دور استراحت به دیدار حریفی از کشور اوکراین خواهد رفت. جعفر انصاری در اولین دیدار با نماینده کشور سوریه و درصورت پیروزی با حریفی از کشور عراق روبرو خواهد شد.

سید مصطفی اجاقی مسابقه اول و دوم با حریفانی از کشور قزاقستان روبرو خواهد شد. مجید آهنی در مبارزه اول نماینده کشور قزاقستان را پیش رو دارد و در صورت پیروزی با حریفی از کشور ایتالیا روبرو خواهد شد.

علیرضا لفظی مسابقه اول با نماینده کشور قرقیزستان مبارزه می کند و درصورت پیروزی با حریفی از کشور آلمان روبرو خواهد شد. مهدی اسماعیل‌زاده در مبارزات اول و دوم با حریفانی از کشور کلمبیا روبرو خواهد شد.

حسن جهانگیری مسابقه اول با نماینده کشور مغولستان و درصورت پیروزی با حریف کشور میزبان بازی خواهد کرد. در این وزن ۵ ورزشکار حضور دارند که جهانگیری در صورت برتری برای کسب عنوان قهرمانی با نماینده کشور آذربایجان روبرو خواهد شد.

امیرهوشنگ همسایه به عنوان سرمربی، سیروان قصیری به عنوان مربی، امیرعباس انوری به عنوان مربی بدنساز ، حمیدرضا چاپاری به عنوان سرپرست و علی کریم پور به عنوان داور این تیم را همراهی خواهند کرد

به بالای صفحه بردن